Peserta

Bil  Nama E-mail Address Mobile Phone Pager Organization
1 Amirah Derahman amirah@jpn.gov.my 012 6969249 03 88807090 Jabatan Pendaftaran Negara
2 Amirul Haji Alias amirulhjalias@yahoo.com 05 2412641   PKNPerak
3 Azizi Ahmad azizi.ahmad@ipgm.edu.my 016-242 2587 03 22847525 IPGKBA
4 Azlina Daud azlina@intanbk.intan.my   03-2084 7392 INTAN
5 Kamarul Hairie Elias kamarulhairie@mmea.gov.my 016 4236174 04 9609862 MARITIM
6 Khuzailah Affandi khuzailah@lppkn.gov.my 010 7887975 05 5468115 LPPKN Negeri Perak
7 Lai Swei Sien sslai@intengah.intan.my   03 79661532 INTENGAH
8 Mazlina Ab Hamid mazlina@lppkn.gov.my 019 4054826   LPPKN Kuantan
9 Mohamad Nor Izzat  izzat_libr@kmph.matrik.edu.my 019 9880769 09 5495000 Kolej Matrikulasi Pahang
10 Mohd Fadzil Abd Latif fadzil@jkm.gov.my 013 4229905   JKM 
11 Natasha Hairin  Yusoff natasha.yusoff@jpa.gov.my 03 88853677   JPA
12 Nor Azizah Abdullah nor.azizah@maiwp.gov.my 012 2632790 03 92830385 Institut Kemahiran Baitulmal
13 Norfaliza Ismail norfaliza@kpkt.gov.my 012 3838304 03 88915255 BSM, Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan
14 Norhayati Ujang norhayati_ujang@imi.gov.my 012 2554075 03 88801364 Jabatan Imigresen Malaysia
15 Rozalita Saupi cikguroza@yahoo.com 019 4102706 04 9886200 Politeknik Tuanku Syed Sirajuddin
16 Siti Nurliza Abu Othman norliza_o@mohr.gov.my 013 7707252   Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan
17 Suzlianawati Jaafar suzlianawati@maiwp.gov.my 019 2778337 03 94830385 Institut Kemahiran Baitulmal
18 Zaharah Ngah Nasir zaharah@maiwp.gov.my 019 3494121 03 92830385 Institut Kemahiran Baitulmal
19 Zuraida Suhartini Asiak  zuraida_14@yahoo.com 017 3461427 03 89465000 Jabatan Perkhidmatan Pembentungan